Veronika a Jirka – autobusem na svatbu i do manželství

Autobusem na svatbu – Veronika a Jirka

Autobusem na svatbu vyrazili Veronika s Jirkou. Na romantickou venkovskou svatbu, která se samozřejmě dokonale vydařila. Pojďte se inspirovat svatebním příběhem, který nepostrádá nic, co má správná svatba mít!

  • Datum: červen 2019
  • Rozpočet: 175–200.000 Kč
  • Počet hostů: 84
  • Místo obřadu: Statek Dolany
  • Místo hostiny: Statek Dolany
  • Prostory: obřad venku, hostina uvnitř
  • Dekorace: vyráběli jsme všechnu, nebo většinu
  • Barva: nebyla laděna do jedné barvy
  • Styl: rustikální svatba

Když zamilovanost ještě nestihne vyprchat

Autobusem na svatbu – příprava

Po dvou letech vztahu, kdy vzájemná zamilovanost ještě nestihne vyprchat, má svatba pořádný náboj a je to znát. Alespoň u nás tomu tak bylo! Vše ohromně živé, intenzivní a dokonalé.

Vždycky jsme chtěli takovou tu pohodovou venkovskou svatbu se svatební stodolou a povedlo se to dokonale. Jasně. I taková svatba na zámku je krásná, ale my bychom se tam necítili dobře. Nebyli bychom sami sebou, nebyli bychom to my. Navíc i tím autobusem na svatbu by to asi v případě zámku nebylo to pravé ořechové. 🙂

Přípravy s důrazem na detail

Ano, jsem nejspíš detailistka a nestydím se za to! Promýšlela jsem všechny možné drobnosti, které mě tolik bavily. Možná, že to neznáte, ale je to takový ten stav, kdy máte radost z „nejmenší blbosti“, které si málokdo na první pohled všimne, ale která dotváří celý koncept.

Přípravy jsem začala poctivě a s dostatečným předstihem. Měli jsme celkem jasnou představu a i díky tomu vše probíhalo hladce. Samozřejmě, že existovaly věci, které jsme chtěli, ale už se nestihly nebo na ně nezbyly peníze. Přes tuhle skutečnost svatba předčila očekávání a připadala nám dokonale pohádková. 🙂

Autobusem na svatbu, i když nejsme Hujerovi!

Autobusem na svatbu – doprava

Asi největší vychytávkou byl náš svatební autobus. Autobusem na svatbu totiž dostanete elegantně všechny svatební hosty najednou. Nemusí se zdržet alkoholu, odpadne svatební kolona s nastupováním, vystupováním i prostorem pro parkování a vůbec najdete ještě spoustu způsobů, proč vyrazit právě autobusem na svatbu.

Ráno bylo krásně, při svatebním obřadu panovalo příšerné vedro, k večeru se přihnala bouřka. Ochutnali jsme tak skoro všechno, co můžeme v manželství čekat. S ohledem na počasí a mračna komárů u rybníka i v lese, jsme společně se svatební fotografkou zvládli fotky během pouhé půl hodiny. 🙂

Romantický obřad s dokonalou partou okolo

Ten moment, kdy mě můj hrdý tatínek vedl k oltáři a můj muž poprvé viděl ve svatebních šatech, se mi nesmazatelně vryl do paměti. Živá hudba na svatbě dokreslila vše tak krásně a dojemně, že se většině z nás po tváři linuly slzy štěstí, velké jako hrachy.

Jedním z nejkrásnějších překvapení večera byl duet, který zazpíval bratranec ženicha se zpěvačkou ze svatební kapely. Slyšet naší oblíbenou písničku v takovém podání bylo nepopsatelné.  

Do dokonalosti naši svatbu dotáhli svatební hosté. Ti, kteří byli ve svatební den kolem nás, udělali skvělou atmosféru. Vše bylo spontánní a opravdové. Jsme doopravdy vděční, že tento den strávili s námi. Bylo to kouzelné, děkujeme! 🙂

Chcete se svoji svatbou inspirovat budoucí nevěsty i vy? Napište nám!

Ohodnoťte svatbu

Jedna hvězdičkaDvě hvězdičkyTři hvězdičkyČtyři hvězdičkyPět hvězdiček
12 hodnocení, průměr: 4,83 z 5

Ukládání...

 

Líbil se Vám článek? Podělte se o něj s přáteli a známými.

Komentáře