Stáňa a Jakub – Fotbalová svatba na zeleném pažitu

Fotbalová svatba

Fotbalová svatba Stáni a Jakuba byla krásným tématickým obřadem. Zcela obklopená zelení vypovídala o originálním nápadu i o tom, které sportovní odvětví hraje u Jakuba prim. Pojďte se inspirovat, jak se říká „ano“ ve fotbalové brance!

  • Datum: srpen 2019
  • Rozpočet: 100–125.000 Kč
  • Počet hostů: 75
  • Místo obřadu: fotbalové hřiště
  • Místo hostiny: fotbalové hřiště
  • Prostory: obřad venku, hostina venku
  • Dekorace: vyráběli jsme všechnu, nebo většinu
  • Barva: juta, bílá, meruňková
  • Styl: neměli jsme konkrétní styl

S žádostí o ruku zrovna nespěchal…

Zatímco na fotbalové hřiště můj manžel vždycky spěchá, do manželství se zrovna nehrnul. 🙂 Až po devíti letech a dvou dětech jsem dostala „malý“ předvánoční dárek, kterým byla žádost o ruku. 🙂 Odpovědět „ne“ v úvahu nepřicházelo a tak jsme se rozhodli vzít hned následující léto.

Kde svatba bude? Jak všechno provedeme? Vybereme z katalogu svatebních profesionálů, nebo do toho půjdeme na vlastní pěst? Nakonec jsme se rozhodli podle financí. Konec konců se měla vdávat nevěsta na mateřské. 🙂

Fotbalová svatba na fotbalovém hřišti

Svatba na fotbalovém hřišti

Jestli se vám zdá, že byl ženich nějaký fotbalový fanatik, musím se ho zastat. 🙂 Kromě jiného dávala fotbalová svatba totiž smysl i ekonomicky. Nakonec i on musel s ledasčím souhlasit (ačkoliv jutové svatební dekorace a krajky by smysl samozřejmě dávaly i bez jeho souhlasu). 🙂

Promyslet svatební styl, barvy svatbysvatební dekorace bylo asi to nejjednodušší, co na mě čekalo. Juta, krajka a meruňkový nádech byly jasnou volbou. Barevné svatební šaty mohly být pro někoho překvapením, ale já je plánovala už od první chvíle.

Jak se připravuje fotbalová svatba?

Svatba na fotbalovém hřišti

Vlastně úplně stejně, jako klasická svatba venku. Jenom to sečení trávníku je trochu náročnější. 🙂 Svatební přípravy začaly hned po Vánocích a skončily až v den před svatbou. Na různé drobnosti, malé dekorace a serepetičky jsem uspořádala „hon po bazarech“, který se vyplatil. To co jsme nesehnali (nebo nesplňovalo naše představy) jsme si sami vyráběli. Třeba svatební jmenovky, vázy, svícny, svatební vývazky, nebo fotokoutek na svatbu.

Velké martyrium ovšem začalo, když se spustil kolotoč: matrika, svatební raut, svatební dort, svatební cukroví, svatební stan, židle, stoly, svatební fotograf, svatební kameraman, květinářka, svatební kadeřnice, vizážistka, svatební DJ, obsluha hostů a… ehm, ještě jsem na něco zapomněla? 🙂

Bez pomoci kamarádů a rodiny by to nešlo

Svatba na fotbalovém hřišti

S pomocí rodiny a skvělých kamarádů se naše fotbalová svatba opravdu vydařila. Už jen ta proměna fotbalového hřiště na krásné svatební místo! Navíc se ve svatební den o vše důležité postarali, abychom si vzácné chvíle dokonale užili.

Jasně, úplně nejlevnější svatba to nakonec nebyla, ale jsem moc ráda, že jsme téměř všechno připravili sami. Přípravy nebyly jen stres, ale též kupa zábavy u které si uvědomíte, jak jste důležití pro ty ve svém okolí a naopak. Děkujeme!

Chcete se svoji svatbou inspirovat budoucí nevěsty i vy? Napište nám!

Ohodnoťte svatbu

Jedna hvězdičkaDvě hvězdičkyTři hvězdičkyČtyři hvězdičkyPět hvězdiček
11 hodnocení, průměr: 5,00 z 5

Ukládání...

Líbil se Vám článek? Podělte se o něj s přáteli a známými.

Komentáře