Petra a Michal – romantická letní svatba na Šluknovsku

Petra a Michal

Říká se, že dvakrát nevstoupíš do stejné řeky. Své o tom ví i Petra s Michalem. Pro oba se totiž jednalo už o druhou svatbu. Nechte se inspirovat jejich svatebním příběhem!

  • Datum: červenec 2019
  • Rozpočet: 50.000–75.000 Kč
  • Počet hostů: 44
  • Místo obřadu: Kostelík (Centrum setkávání) v Dolní Poustevně
  • Místo hostiny: Restaurace U Karlů v Rožanech
  • Prostory: obřad uvnitř, hostina venku
  • Dekorace: jsme si nechali odborně připravit
  • Barva: lososová
  • Styl: přírodní svatba

Neměli jsme čas ztrácet čas

Manžel žádost o ruku naplánoval na první výročí našeho krásného vztahu. Ano první! 🙂 Mnohým se možná bude zdát rok společného vztahu jako krátká doba, ale my přesně věděli, co chceme. Jistotu v rozhodování nám dodávalo hlavně přesvědčení, že jsme pro sebe ti praví a také manželství v minulosti každého z nás.

Když k opravdové lásce přidáte ještě touhu po miminku, není na co čekat. Rozhodli jsme se proto, že nebudeme čekat do roka a do dne. Bude to letní svatba ještě týž rok! 🙂

Naše (ne)obyčejná svatba v kostele

Petra a Michal

Náš svatební obřad sice proběhl uvnitř krásného kostelíku, ale nejednalo se o klasickou svatbu v kostele. Ano jsme si řekli v centru setkávání v Dolní Poustevně. V bývalém evangelickém kostele, který je po rekonstrukci využíván, jako koncertní a svatební síň.

Genius Loci je na tomto místě nenapodobitelný. Jen v málo „kostelích“ se můžete vdávat při tónech Is That Alright? od Lady Gaga. 🙂 Na svatbě nás doprovázely všechny „naše“ děti. Můj desetiletý syn a manželovy podobně staré dcery. Bylo to velmi silné a dojemné. 🙂

Krásné počasí na zvláštní přání

Hned po obřadu následovalo společné fotografování venku. Protože z nebe začalo pršet štěstí, pomalu jsem se v duchu loučila s představou fotek ze zámeckého parku. Počasí se naštěstí umoudřilo a tak nádherné svatební fotografie v zeleni máme! 🙂

V restauraci u Karů byla klasická svatební hostina na kterou jsme pozvali nejbližší rodinu. Na pozdější odpolední svatební raut se sjeli zbývající hosté. Po dešti nebyla ani památka, takže se mohl odehrát zbytek svatby venku. Ačkoliv byla předem připravená zábava pro děti na svatbě, dokázaly se vyřádit i na dětském hřišti a na louce.

Náš den se skvěle vydařil. Všichni se bavili, jedli, pili a hodovali. 🙂 Z jejich vřelých slov a pozitivních ohlasů jsme byli s manželem ještě hodně dlouho dojatí. Byl to opravdu nezapomenutelný den. Všem, kteří se na něm podíleli děkujeme!

Chcete se svoji svatbou inspirovat budoucí nevěsty i vy? Napište nám!

Ohodnoťte svatbu

Jedna hvězdičkaDvě hvězdičkyTři hvězdičkyČtyři hvězdičkyPět hvězdiček
1 hodnocení, průměr: 5,00 z 5

Ukládání...

Líbil se Vám článek? Podělte se o něj s přáteli a známými.

Komentáře