6 tipů na originální dárek pro nevěstu od svědkyně

Dárek pro nevěstu od svědkyně

Gratulujeme všem čerstvě nominovaným svědkyním a přinášíme jim několik tipů na dárek pro nevěstu od svědkyně. Ten totiž není jako ostatní svatební dary. Je výjimečný a zvláštní. Inspirujte se, co originálního můžete vaší kamarádce v klíčové životní chvíli darovat.

V čem je dárek na svatbu od svědkyně jiný?

Dárek pro nevěstu od svědkyně je jiný než ostatní svatební dary. Je osobní. Ostatně, svědkem na svatbě nejste „jenom tak“. Nejspíš jste nevěstě velmi blízká. Můžete být maminkou (rodiče svědčí např. při svatbě na pláži na svatbě u moře), ale zdaleka nejčastěji jste nejlepší kamarádkou. 🙂

Jako nejlepší kamarádka máte několik možností, jak nevěstu podarovat:

 • Zorganizujete společný dar kamarádek
  Jestliže nevěsta oplývá pořádnou bandou kamarádek, vezměte společně s družičkami situaci pevně do rukou. Dejte hlavy (i peněženky) dohromady a připravte pro nevěstu dárek na rozlučku se svobodou, nebo na svatební den.
 • Podarujete ji osobním dárkem
  Nezáleží na jeho velikosti, ani na jeho ceně (a to i v případě, kdy hosté darují peníze jako svatební dar). Je to symbol lásky, důvěry, přátelství i podpory a o něm je právě tento článek. Osobní dárek pro nevěstu od svědkyně je něco mimořádného, protože je prostě od „ní“!
 • Přidáte se k ostatním svatebním darům
  Můžete být svědkyně, která je ze všech kamarádek nevěstě ta nejbližší, ale přesto spolu příliš blízký vztah nemáte. V takovém případě nemusíte váhat a klidně se připojte k ostatním svatebčanům. Není to neslušné. 🙂

6+1 tip na dárek pro nevěstu od svědkyně

Svatební dar od svědkyně

Svatba nejlepší kamarádky se blíží a vaše inspirace na originální dárek se scvrkla na nepoužitelné minimum? Mrkněte se na naše tipy, které mohou pomoci najít tu správnou „drobnost“, která nevěstu potěší.

 1. Moudrou knížku s věnováním
  Kdo daruje knihu, daruje moudrost v ní obsaženou. Na první stranu můžete připsat hezký vzkaz a přidat svůj podpis. Pokud vás nenapadají žádné vhodné tituly, mrkněte se třeba na tyto:

 2. 14 tipů na výlet po ČR
  Seberte kreativitu, tvořivý um a vyrobte nevěstě a ženichovi „návodníček“ na 14 výletů po ČR. Vystřihujte fotky z časopisů, přilepujte kousky reklamních materiálů a používejte pastelky s ručně psaným textem. Co kraj, to jedno místo, vybrané přesně podle jejich vkusu! Vždyť je přece tak dobře znáte. 🙂
 3. Šperk
  Šperků není nikdy dost. Ať už je se jedná o náušnice, náramek, nebo medailonky. Klidně můžete vybrat nějaký slavnostnější, který na sebe nevěsta vezme při zvláštních příležitostech. Bude stejně výjimečný, jako vaše přátelství.
 4. Vlastnoručně vyrobený módní doplněk
  Pokud je šití, pletení a jiné dámské „kutění“ vaším koníčkem, můžete nevěstu vybavit vkusnou šálou, čelenkou, nebo třeba ponožkami na studené zimní večery. Jen pozor na ten vkus! Musí odpovídat nevěstě, nikoli vám. 🙂 Samozřejmostí je krásné zabalení a věnování. 
 5. Svatební diář
  Je vaše kamarádka „posedlá“ svatebními přípravami? Potom možná jako předsvatební dar využije svatební diář. S takovým dárkem jistě lépe naplánuje vše potřebné. 🙂
 6. Nevěstin vysněný zážitek
  Znáte všechna nevěstina tajemství a přání? Potom pro vás možná bude hračkou vybrat nějaký zážitek, který by ráda vyzkoušela, ale ještě neměla odvahu (čas) se na něj vrhnout. 🙂 Co si vyzkoušet jízdu v závodním autě, pilotáž letadla, cukrářský kurz, nebo absolvovat koncert oblíbené hudební skupiny?

Ohodnoťte článek

Jedna hvězdičkaDvě hvězdičkyTři hvězdičkyČtyři hvězdičkyPět hvězdiček
6 hodnocení, průměr: 4,00 z 5

Ukládání...

Líbil se Vám článek? Podělte se o něj s přáteli a známými.

Komentáře