Grand Farma Michael – zažijte luxus venkovského panství

Svatba na Grand Farmě Michael

Není svatba jako svatba, a v Grand Farmě Michael to vědí lépe než kdokoliv jiný. Jejich farma je více než jen místo pro oslavu, je to kouzelný svět plný elegance, luxusu a autentičnosti, který máte možnost prozkoumat během Vašeho velkého dne.

Rychlé info

  • ObřadAž 300 osob
  • HostinaAž 200 osob
  • UbytováníAž 100 osob
  • ZahradaVlastní, 8000m2
  • ProvozCeloročně
  • AdresaNedvězí 1, 257 44 Netvořice

Když poprvé vjedete na naši farmu, okouzlí vás malebná cesta přes květinami zdobené ohrady, kde se pasou stáda krav, ovcí a koní. Tato idylická kulisa je pouze začátek vašeho nezapomenutelného zážitku. Grand Farma Michael je celosvětově uznávaná destinace, která se pyšní mnoha mezinárodními oceněními. Naše místo nabízí neopakovatelnou atmosféru soukromí a nabízíme vám špičkovou gastronomii doprovázenou bezchybným servisem.

Co dělá Grand Farmu Michael odlišnou?

Svatba na Grand Farmě Michael

Nabízíme exkluzivním pronájmem, který vám umožňuje mít naší farmu jen pro sebe. Ať už si vyberete celkový pronájem nebo jednotlivé prostory pro menší skupiny hostů, můžete se těšit na 38 luxusních pokojů s 90 lůžky a veškerým potřebným vybavením. Navíc máte možnost využít naše wellness a saunu, pohodlně se vyspat ve venkovském klidu a dokonce si zahrát biliard v našem gentleman’s clubu.

Vaše svatební hostina je u nás v bezpečných rukou. S naším vlastním šéfkuchařem můžete očekávat gastronomické lahůdky na nejvyšší úrovni. Pokud máte speciální přání ohledně výzdoby, potřebného inventáře nebo květinových dekorací, můžeme vám pomoci s veškerými aranžmá. A to není vše – máme také katalog ověřených dodavatelů, od svatebních DJ a kapel po fotografy a kameramany, kteří vám pomohou udělat váš den ještě dokonalejším.

Svatba na Grand Farmě Michael

Na Grand Farmě Michael se s vámi budeme snažit dělat všechno možné pro to, abyste si užili svůj svatební den naplno. Věříme, že každá svatba je jedinečná a proto se s vámi domluvíme individuálně, abychom splnili všechna vaše přání a představy.

Zveme vás na prohlídku naší farmy, abyste mohli zažít tu pravou atmosféru a krásu místa, kde se splní vaše svatební sny. Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na to, že budeme moci být součástí vašeho nezapomenutelného svatebního dne!

Líbil se Vám článek? Podělte se o něj s přáteli a známými.