Adéla a Jakub – rozkvetlá svatba v dubnu

Svatba v dubnu

Svatba v dubnu nabízí svěží a rozkvétající přírodu. Bující zelené trávníky a pučící květy vykouzlí dokonalou atmosféru, která za trochu rizika s aprílovým počasím při dubnové svatbě stojí. Líbat se pod kvetoucí stromy chodí kdekdo, ale své „ano“ si pod nimi neřekne každý. Nechte se inspirovat svatebním příběhem Adély a Jakuba, který také přímo rozkvetl!

Platinové snubní prsteny nikdy neztrácí svůj lesk

Platinové snubní prsteny

Platinové snubní prsteny jsou z odolného bílého kovu, který neztrácí svůj lesk a je barevně stálý. Možná i proto jej novomanželé volí. Takové prstýnky symbolizují vztah, který by nikdy neměl ztratit lesk, šmrnc a původní hodnoty. Platina je nejvzácnější a nejdražší z ušlechtilých kovů. Stejně jako láska je nejkrásnější z ušlechtilých citů. Necháte se zlákat k platinovým prstýnkům?

13 tipů jak dodržet svatební etiketu a nezbláznit se

Svatební etiketa

Zorganizovat svatbu a dodržet všechna společenská pravidla, která předepisuje svatební etiketa, není jen tak. My moc dobře víme, jak náročné je při tom všem zařizování řešit ještě logistiku, seznamy hostů a podobné věci. Připravili jsme proto výtah toho nejdůležitějšího, díky čemu se vaše svatba nezvrhne v oblíbenou hru „škatulata hýbejte se“.

Snubní prsteny z chirurgické oceli – levné a bezúdržbové šperky

Snubní prsteny z chirurgické oceli

Hledáte levné prstýnky? Potom prozkoumejte sortiment snubních prstýnků z chirurgické oceli. Jejich cena začíná už na pár stovkách. Zároveň se díky vysoké tvrdosti nemusíte bát poničení vašich kroužků lásky. Vydrží celý život. Ocel je velmi odolná a i po letech nošení vypadá jako nová. Navíc pokud vedle sebe položíte prsteny z chirurgické oceli a bílého zlata, většinou laickým okem nepoznáte rozdíl. I z toho důvodu jsou tyto svatební prstýnky častou volbou.

50 tipů na originální svatební dárky, které už slavily úspěch

Svatební dary inspirace

Inspirace na svatební dary nepřichází? To nevadí! Zjišťovali jsme za vás, jaké originální svatební dárky si novomanželé nejvíce pochvalovali. A nebylo to lehké, protože velká část novomanželů si ke svatbě přeje „jen“ peníze. Většinou už mají doma dostatek dekorací, sad nádobí i žehliček. Jenže co si s touto skutečností počít, když jste nebohým svatebčanem a chcete budoucí manžele alespoň trochu překvapit? Máme pro vás pár užitečných tipů!

První tanec novomanželů nemusí být noční můrou. Jak si ho užít?

První tanec novomanželů

Ve chvíli, kdy novopečený ženich a nevěsta nastoupí na parket, zůstane málokteré ženské oko suché. Zatímco svatebčané se na první tanec novomanželů těší, ústřední dvojice to mnohdy vnímá naopak. Kdo by se divil? V osobním životě se většinou nenaskytne mnoho přirozených situací, kde se dá tahle pohybová aktivita trénovat. I tak se přestaňte bát, protože novomanželský tanec si můžete náležitě užít. Jak na to?

7 tipů, jak vybrat snubní prsteny

Jak vybrat snubní prsteny

Hloubáte jak vybrat snubní prsteny? Protože jsou na celý život, bývá to jedna z nejtěžších svatebních disciplín. Zatímco většina věcí (kromě zážitků) po svatbě pomine, svatební prstýnky s vámi budou každý den. Svatební šaty si už do práce neoblečete. Svatební kytici si můžete nasušit, ale obývák také 10 let zdobit nebude a ze svatebních fotek si vystavíte leda tak jednu na poličku. Se svatebními prstýnky však budete v kontaktu každý den.