Rozlučka se svobodou – více než 40 tipů na program

Rozlučka se svobodou

Rozlučka se svobodou, se koná před svatbou a patří mezi klasické svatební tradice. Hlavním cílem je samozřejmě uvolnění nevěsty i ženicha, a strávení příjemného večera s přáteli. Loučení se svobodou je také nejlepší příležitostí k tomu, aby se klíčoví lidé z nevěstina/ženichova okolí seznámili mezi sebou před svatbou. Přinášíme nejen spoustu informací o rozlučce se svobodou, ale zejména spoustu tipů na program.

Co je to rozlučka se svobodou a co se dělá na rozlučce se svobodou?

Loučení se svobodou či rozlučka se svobodou je tradiční oslavou na počest ženicha či nevěsty. Může se jednat o jednodenní, víkendovou i vícedenní akci, kterou zpravidla pořádají nejbližší přátelé snoubenců.

O program rozlučky se svobodou se obvykle starají družičky, svatební svědkové, případně další blízcí přátelé. Pokud hlavní aktér nezvolí jinak, mají pod palcem:

Budoucí nevěsta a ženich pořádají obvykle svá loučení se svobodou zvlášť, ačkoliv společný večer není tabu. Společné loučení se svobodou se hodí, pokud mají snoubenci společné přátele.

Kdy se pořádá rozlučka se svobodou?

Podle zvyklostí se dříve rozlučka se svobodou pořádala večer před svatbou. To si dnes lze představit jen velmi těžko. Reálně totiž hrozí, že by ženich a jeho „kumpáni“ (hlavně tedy svatební svědek) nemuseli svatbu stihnout včas. 🙂

Jako optimální termín doporučujeme čtrnáct dní před svatbou. To hlavička přebolí každého. 🙂

Jak probíhá loučení se svobodou?

Dámská rozlučka se svobodou pro nevěstu

Nevěstinu rozlučku se svobodou organizuje svědkyně či družička. Poslední, co zařizovala nevěsta „předem“, je spojení všech účastnic mezi sebou (hromadný email, chat, svatební web). Ženy mají (co se týče rozmanitosti programu), obvykle pestřejší rozlučky se svobodou, než jejich protějšky. Proto se předchozí synchronizace vyplácí. 🙂

Budoucí nevěsta by na počátku loučení se svobodou měla obdržet něco, co všem v okolí jasně sdělí, že: „ONA“ je nevěsta. Úkol dokonale splní tričko, šerpa pro nevěstu, korunka pro nevěstu, čelenka, nejlépe s nápisem: „Za týden se vdávám.“, nebo „Budoucí nevěsta“. Ostatně, takový „outfit“ lehce zařídí, že to večer na baru rozhodně stojí za to! 🙂

Rozloučení se svobodou u dam začíná už od rána patřičnými přípravami, společným sladěním do jednoho stylu, aktivním programem (obvykle s překvapením pro nevěstu) a společným večerem (ať již doma, na hotelu nebo v baru či na diskotéce).

V průběhu dne může nevěsta obdržet několik úkolů, které by měla splnit (tipy na úkoly pro nevěstu níže v článku). V průběhu rozlučky (samozřejmě pokud byla nevěsta hodná). obdrží od „kolektivu“ dam dárek pro nevěstu na rozlučku se svobodou. 🙂

Omalovánky pro dospělé - DickObraz vtipné omalovánky pro rozlučku se svobodou

Objevte DickObraz – vtipné omalovánky pro rozlučku se svobodou

38 ks srandovních antistresových omalovánek spojujících uklidňující motivy mandal a největší chlouby mužů. Vyzkoušejte vtipnou zábavu za pár korun bez vulgarit! 🙂

Prohlédnout si DickObraz

Pánská rozlučka se svobodou pro ženicha

Rozlučka se svobodou - ženich

Pánská rozlučka se svobodou pro ženicha se řídí heslem: v jednoduchosti je krása! 🙂 Chlapi se spokojí s „jednoduchým“ programem, jehož klíčovým aspektem pro úspěch je dostatek alkoholu a přítomnost přátel. Obvykle netouží po bombastických akcích. To hlavní je prostě dobré jídlo, kvalitní pití a skvělá parta!

Typickým programem je společná zážitková akce, nebo klidnější odpoledne a „divočejší“ večerní zábava (diskotéka, bar). Jako dárek ženichovi a jeho kumpánům přineste lahvinku dobrého pití a nebo doutník.

Pro společnou akci zvolte sport, adrenalin, nebo střídmou erotiku. Speciálně pro pány vždy doporučujeme předem dohodnout pravidla rozlučky se svobodou, abyste budoucí novomanžele nedostali do „nepříjemné situace“. 🙂

Rozlučka se svobodou pro oba – Svíca

Rozlučka se svobodou pro oba

Myslíte, že rozlučka se svobodou pro oba je nuda? Že se lidé nedokáží odvázat? Tak to se docela pletete! Rozlučka se svobodou pro oba je navíc super řešení pro páry, které mají velké množství společných přátel.

Uspořádejte pro ně malou zahradní slavnost, nebo společnou zážitkovou akci. Co takhle svatba na zahradě nanečisto, nebo dobrodružný výlet? Jestliže budete organizovat nějakou zábavu, přímo ideální je rozdělení na tým nevěsty a ženicha. V nich mohou pomoci třeba párová trička na rozlučku se svobodou. Schválně, který vyhraje? 🙂

Pokud to hlavní aktéři výslovně nezakáží, dělejte fotky. Nic kompromitujícího, nehezkého a vždy s vědomím foceného! Na společné zážitky se dlouho vzpomíná a budete mít po ruce hezkou památku.

Společné rozlučce se svobodou se v některých krajích říká (spíše říkalo) „Svíca“, což je v podstatě vesnická „oslava“, pořádaná jako loučení se svobodou pro ženicha i nevěstu.

Kdo rozlučku se svobodou platí?

Vše záleží na stylu a prostorách, kde se loučení se svobodou koná.

 • Hostitel platí, když jste na chalupě a grilujete. Hosté samozřejmě mohou sami donést něco na zub.
 • Vyrážíte-li do města, hostitel by měl zaplatit večeři a první útratu v restauraci.

Je-li součástí večera nějaký zážitek jako překvapení pro nevěstu/ženicha, skládají se na něj hosté rozlučky předem. Organizuje jej obvykle svědek nebo družička.

Rozlučka se svobodou – tipy na program rozlučky

Barmanský večer

Rozlučka se svobodou - barmanský večer

Poklidné večerní posezení u speciálních drinků. Ochutnávejte speciality, nebo si je dokonce míchejte sami. Fantazii se meze nekladou! Každý z hostů si může připravit jeden drink, který naučí míchat ostatní. Kdo připraví lepší? 🙂

Pro všechny, kteří nechtějí akci organizovat doma, máme tip na dvě akce v Praze. Vyzkoušet můžete ochutnávku karibských rumů, nebo večer s koktejlem. Obojí s sebou nese záruku ochutnávky kvalitního alkoholu a zajímavých informací od skutečných mistrů svého oboru.

Bobová dráha

Bobových drah v naší republice již vyrostlo mnoho. Na malém vozíčku jste lanem vytaženi na vrchol dráhy, odkud sjíždíte zpět dolů a rychlost ovládáte pákou brzdy. Jediný problém na který můžete narazit je ten s předjížděním. 🙂

Bowling

Bowling je halový sport, ve kterém se hráč snaží hozenou koulí srazit co možná nejvyšší počet kuželek na konci dráhy. Je ideální při špatném počasí i proto, že bowlingové herny naleznete také v menších městech.

Degustace vín

 

Degustaci lze lze uspořádat řízenou (se someliérem nebo vinařem), nebo neřízenou (neplést s nezřízenou!). 🙂 Můžete na ni vyrazit jak do sklípku či restaurace, tak ji uspořádat u sebe doma. Šikovní vinaři dorazí i za vámi.

Jestli máte rádi víno alespoň tak, jako my, mohla by vás zaujmout profesionálně řízená zážitková degustace světových vín. Deset různých vín z celého světa a k tomu drobné občerstvení ve formě sýrů, lahůdkových uzenin a dalších delikates. Ochutnáte? 🙂

Exkurze do pivovaru

Exkurzi do pivovaru je sice nutné plánovat relativně delší dobu před samotným loučením se svobodou, za to si však osazenstvo odnese obvykle spoustu zajímavých znalostí a zážitků z ochutnávky.

Jízda limuzínou pro rozlučce se svobodou

Rozlučka se svobodou - Jízda limuzínou po Brně

Do některých limuzín se pohodlně vejde až 17 osob a objednat je můžete ve všech větších městech. Nechte se vyhlídkovou jízdou za konzumace oblíbeného drinku dovézt až na samotnou párty.

Takovouhle jízdu po Brně jste ještě nezažili! Plná výbava, nachlazený sekt a hodinová projížďka Brnem. Ve smluvený čas vás s 11 dalšími kamarády limuzína vyzvedne a po společné jízdě vyloží na vámi stanoveném místě. 🙂

Jízda na čtyřkolkách

Rozlučka se svobodou - čtyřkolky

Jsou určeny pro jízdu v terénu, kde mají díky menším rozměrům a hmotnosti lepší průchodnost než terénní automobil, a oproti terénnímu motocyklu jsou méně náročné na jezdce. Půjčovnu najdete v každém středně velkém městě. Doporučujeme vyzkoušet polygon, nebo případnou trasu předem dobře naplánovat, protože na některé místa může být vjezd čtyřkolek zakázán.

Divoký terén, bláto, voda a neupravené cesty. K tomu pohon na všechny čtyři kola, který vás poslouchá na slovo. Vyzkoušejte společně se třemi dalšími kamarády rozlučku se svobodou na čtyřkolkách pod dohledem zkušeného instruktora!

Jízda na koni

Jste-li milovníci zvířat, tato zábava pod dohledem instruktora by se Vám mohla líbit. Nejlepším tipem je pomocí sociálních sítí zkontaktovat nějakého majitele stájí ve Vašem okolí. „Koňáci“ bývají velmi ochotní. 🙂

Jízda na motokárách

Ačkoliv „motokárová“ rozlučka se svobodou bývá spíše mužskou doménou, není žádný důvod, aby si kroužení na okruhu nemohly užít také dámy. Motokárové tratě obvykle najdete v okolí větších měst. V některých existují dokonce i jako kryté.

Jízda na raftu

Máte rádi řeku, trochu divočiny a malebnou přírodu v jejím okolí? Potom je rafting pro vaší partu jako stvořený. Pod dozorem instruktora můžete zažít adrenalinové dobrodružství, kdy se musíte jeden spolehnout na druhého.

Jízda na lodi, či lodičce

Rozlučka se svobodou - Plavba lodí po Praze

Klidným protikladem raftů budiž lodičky na přehradě, kde můžete v poklidu pádlovat kam je libo. 🙂 Chcete-li se pouze vést, objednejte vyjížďku motorovou lodí pro více lidí. 

Dvě hodiny plavby s romantickými kulisami Prahy na obou březích. S sebou si na tuhle rozlučku se svobodou můžete vzít až 40 hostů a na přání doobjednat neomezenou konzumaci piva, vína a ostatních nápojů. A také lechtivé překvapení pro ženicha/nevěstu. 🙂

Jízda v závodním autě

Rozlučka se svobodou - jízda na okruhu

Většina řidičů váhá. Je lepší Subaru, nebo Mitsubishi? My říkáme „pche“, 🙂 čistokrevnými rally auty jsou přece obě i mnoho dalších. K takovému zážitku budete obvykle potřebovat řidičský průkaz, dobrý zdravotní stav, šikovné ruce a rychlé reflexy.

Na tuhle rozlučku se svobodou jen tak nezapomenete. Sednete si totiž za volant dvou závodních vozů: Subaru Impreza WRX STI a Mitsubishi Lancer EVO a vyrazíte na trať. Celá banda kamarádů zatím může hodnotit, jak Vám to jde. 🙂

Jízda ve sporťáku

Z nabídky si můžete vybrat různá auta. Třeba čistokrevného italského plnokrevníka jako je Lamborghini, nebo americkou Corvette. Také samotný zážitek se liší. Můžete se ve skupince střídat na nějakém letišti, nebo prostě sbalit peníze a půjčit si auto na víkend. 🙂

Jízda ve formuli

Formule je prostě pecka. Podle konkrétní nabídky dodavatelů se můžete svést na některých českých okruzích, případně na letištních plochách. Má to jenom jeden háček. Většina formulí má hmotnostní omezení pro jezdce přibližně u 90 kg. Vejdete se? 🙂 

Jumppark

Trampolínový park je sestaven z trampolín nejen na podlaze, ale také na stěnách. Vašemu „odrážení“ se tak meze nekladou. Jumpparky najdete v Praze a v Brně.

Karaoke večer na rozlučce se svobodou

Rozlučka se svobodou - Karaoke večer

Karaoke (zpívání známých songů) lze praktikovat jak v pohodlí domova (kde ovšem potřebujete alespoň minimální vybavení v podobě počítače), nebo v karaoke baru, kde mají vše připraveno.

Rezervujte si salónek v Karaoke baru v Brně. Zpívejte, bavte se a okořeňte si s přáteli svá pěvecká umění lechtivou show. Přímo do salónku totiž v průběhu večera doručíme pořádně peprnou strip show. 🙂

Kosmetické odpoledne/večer

Alternativa barmanského večera – tentokrát však čistě pro dámy. Vyměňte barmana za kosmetičku nebo vizážistku a vyzkoušejte s kamarádkami různé druhy líčení. Třeba zrovna to svatební, ať už v roli nevěsty, nebo hosta! Ostatní dámy pomohou zhodnotit.

Kreativní prostor The Pop Up – Jedinečná rozlučková party

Rozlučka se svobodou v The Pop Up

Zažijte s nevěstou něco originálního, na co bude ještě roky vzpomínat. The Pop Up je devět unikátních propojených místností, které nabízejí zábavné a dechberoucí prostředí pro zorganizování rozlučky se svobodou. Jedinečnost místností Vám zajistí zábavný program s možností popíjet, povídat si, navštívit místa ze svých snů a získat originální zážitek i fotky. Pro rozlučky se svobodou je možné si The Pop Up zamluvit jako celek s možností zajištěných nápojů, popřípadě i fotografem.

Kulečník

Jste-li hráči kulečníku, můžete si večer zpestřit právě jím! Vybírat můžete mezi hernou, nebo oblíbenou restaurací s rezervovaným salonkem a kulečníkovým stolem.

Lanový park

Lanové parky najdete nejen na horách, ale i ve větších městech, dokonce i v blízkosti plováren. Vašim úkolem je v patřičné výšce projít dráhou různých překážek. Rozhodně však tuto volbu nedoporučujeme lidem, kteří trpí závratí, nebo strachem z výšek.

Laser game

Rozlučka se svobodou v Mercuria Laser Game

Je jedním z mnoha druhů „army“ her. Tentokrát nemáte ani barevnou kuličku, ani luk a šípy, ale laserovou pistoli. Pomocí laserového paprsku se snažíte trefit protihráče do terče, který nese na těle. K tomu všemu dramatická hudba a trochu té umělé mlhy. 🙂

Laser game v Praze najdete na Holešovicích, na Braníku nebo v centru Prahy Na Příkopě v budově Hamleys. V aréně na Holešovicích a Braníku můžete dokonce využít prostorný bar pro správně posilnění během rozlučky. Obě pobočky mají i spoustu doplňkové zábavy (virtuální realitu, minibowling, fotbálek, arkády). Při návštěvě Na Příkopě zase můžete krásně pokračovat za zábavou v centru Prahy.

Let balonem

Let balonem je skvělá zábava. Nejenom ve filmu. Ticho výšek spolu s krásným počasím vykouzlí krásný zážitek. Do balonu se obvykle vejde až šest osob. Je-li Vás více, musíte se rozdělit do více balónů. Možnou nevýhodou může být to, že balón nelze řídit a každá část skupiny může přistát poněkud jinde. 🙂

Let letadlem

Použitelných letadel je mnoho druhů. Od klasických vyhlídkových, které najdete ve většině aeroklubů až po skutečné tryskáče. U tryskáčů ovšem kromě vysoké rychlosti počítejte s podobně vysokou cenou za let.

Let vrtulníkem

Volný jako pták budete pouze ve vrtulníku. Kdykoliv může nahoru, dolů, dopředu, vzad i zastavit. Přistane klidně u vás na zahradě (pokud tedy zrovna nebydlíte ve městě) a na rozdíl od letadla do něj dostanete i kousek svojí party.

Letecký simulátor

Bojíte se létání a potřebujete odbourat strach? Nebo jste si u leteckých katastrof nervozně mnuli prsty? Tady si přijdete na své! Zachránit můžete celou vaší partu (budou tvořit zbytek posádky) jako pilot Airbusu nebo Boeingu. Špatného počasí se bát nemusíte. Tedy pouze v případě, že nerozzlobíte obsluhu. 🙂

Luk a šípy

V principu je tato hra podobná paintballu, pouze jsou kuličky s barevnou náplní nahrazeny šípy. Ty mají pěnový hrot a střílíte je po soupeřích z luku. Tak co? Zastřelíš svého nejlepšího kamaráda? 🙂

Minigolf

Minigolf můžete hrát všichni a když vyhlásíte atraktivní první cenu (nebo naopak tu poslední), je o zábavu hned postaráno. Většinou se jedná o sezónní záležitost, existují ale i minigolfy, které jsou pod střechou a do programu rozlučky se svobodou je můžete zahrnout celoročně!

Na den hasičem, popelářem, nebo vlastně čímkoliv…

Máte-li známé u některé jednotky dobrovolných hasičů, můžete je požádat o zážitkový program. V rámci tréninku lze zorganizovat požární útok i prohlídku techniky a při které se muži opět stávají kluky. Stejně tak můžete narazit na popelářské, ošetřovatelské i strojvůdcovské zážitky. 🙂

Návštěva muzea či výstavy

Patří-li váš kamarád nebo kamarádka mezi technické typy, můžete před tím, než se rozlučka se svobodou zvrhne v návštěvu baru nasadit těžký kalibr. Třeba zrovna Národní technické muzeum, nebo některou výstavní akci mimo Prahu. Ať už se bude jednat o auta, vlaky, nebo třeba o krajku. 🙂

Paintball

Paintball je sport, při které je cílem vyřadit protivníka zasažením kuličkou s barvou vystřelenou z paintballové zbraně. Je vhodná spíše pro větší množství lidí a pro minimalizaci barevných škod je doporučeno starší sportovní oblečení.

Patchwork

Pro usedlejší manuálně zručné dámy může být zábavou patchwork. Jedná se o sešívání malých, různě barevných kousků látek tak, aby vytvářely geometrické vzory. Výsledkem mohou být taštičky, polštářky a další roztomilé věci na památku. V tomto případě sice program není nijak adrenalinový, za to Vám na loučení se svobodou zbudou i prakticky využitelné památky. 🙂

Pole dance

Pole dance (tanec na tyči) je moderní taneční disciplína. Spojuje dohromady prvky několika tanců, balet, valčík či salsa s moderní prvky gymnastiky, akrobacie, moderního a volného tance. Cvičenky tancují na vertikální tyči. Můžete se na něj zajít podívat a nebo se domluvit na vlastní hodine Pole dance a vyzkoušet jej.

Rybolov

Ačkoliv nejste držiteli rybářské povolenky, můžete si zachytat, aniž byste zrovna pytlačili. 🙂 Po celé republice najdete spousty soukromých rybníků, kde můžete s partou zkusit svoje lovecké štěstí a případný úspěch hodit ihned na rožeň.

Strip bar

Návštěva strip baru může být řešením pro všechny, kteří si chtějí erotiku dopřát v méně osobní formě. Tedy místo živého striptéra/striptérky. Ve strip baru jsou tanečníci při vystoupení v dostatečné vzdálenosti, aby nedošlo k žádnému doteku.

Striptýz na rozlučku se svobodou

Rozlučka se svobodou - striptýz

Striptýz může okořenit loučení se svobodou jak budoucímu ženichovi, tak nevěstě. Důležité je předem zjistit stanovisko hlavního aktéra, aby nebyl přiveden do nepříjemné situace a to jak sám před sebou, tak později před svým partnerem.

Pro všechny rozvernější nevěsty a ženichy máme tip na profesionální striptéry a striptérky, kteří dorazí přímo na vaši rozlučku se svobodou v Praze. Objednat si jich pro vystoupení můžete více najednou a to i s bezdotykovým provedení (pro ty, kteří si chtějí zachovat alespoň poslední kapku cudnosti). 🙂

Střelnice

Některé střelnice v ČR nabízejí unikátní zážitek, střelbu ostrými  i slepými náboji a výběr z více druhů zbraní. Hledáte-li adrenalin s opravdovou zbraní v ruce, může být tento tip přímo pro Vás!

Surf aréna Praha

Je pražský simulátor vln, díky kterému si můžete zkusit surf a přitom necestovat k moři. Než se poprvé samostatně postavíte na „prkno“, naučíte se pod dohledem instruktora základy a techniku „jízdy“.

TEPfactor Chotilsko – Slapy

Sportovně zábavní centrum nedaleko Slapské přehrady je inspirované pevností Boyard. Zažijete nevšední úkoly, které se plní vždy v týmu až 5 osob (současně může hrát až 90 osob). Na místě se můžete i ubytovat.

Úniková hra

Najdete jich v každém krajském městě několik. Obvykle je určena pro 2-6 hráčů a jejím smyslem je vyřešit posloupnost hádanek a rébusů, aby bylo možné opustit místnost. Na jednom místě je obvykle více různých únikových her, takže lze uspokojit party o více než šesti lidech.

Večer vaření

Jo, tohle je určeno spíše pro nevěstin tým. Pokud tedy nesáhnete po vaření piva. 🙂 Vyberte nejbližší školu vaření v okolí a domluvte s nimi lekci na Vaše odpoledne/večer. Máte-li kuchařské schopnosti, můžete si jej uspořádat i samy.

Větrný tunel

Pro ženicha, který má rád adrenalin nebo létá, může být větrný tunel ta pravá rozlučka se svobodou. Tubus na jehož dně je v podstatě velký „větrák“ umožňuje simulaci volného pádu, aniž byste se museli vznést do oblak. Vzduch proudící rychlostí až 270 kilometrů v hodině Vám umožní létat.

Výlet

Ať už se jedná o výlet za technickou zajímavostí, výšlap do hor, na rozhlednu, městskou věž nebo procházku u řeky, je výlet klasická náplň mnoha loučení se svobodou.

Wellnes večer/víkend

Vhodné pro dámy i pány. Zatím co dámy budou pravděpodobně vybírat z různých kosmetických balíčků a masáží, pány může zaujmout například pivní lázeň s degustací 🙂

Závodní trenažér

Pokud se do opravdového závodního auta necítíte, klidně se vrhněte na virtuální závodní dráhu. Tahle rozlučka se svobodou bude určitě bezpečná. Vybírat můžete z formulí i závodních aut se kterými se můžete bavit beze strachu o zdraví i plechy. 🙂

Zorbing

Zorbing je druh rekreační adrenalinové zábavy, využívající zorbu, tedy nafouknuté plastová koule, ve které je pomocí mnoha lanek upevněna ještě jedna menší. Celá koule váží 90 kg a v průměru má 3,2 m. Do menší koule se vejdou až tři lidé. Principem zorbingu je neřízené kutálení zorbu ze svahu dolů. Svah bývá dlouhý maximálně 200 m se sklonem okolo 20°. Zorb dosahuje rychlosti až 50 km/h a jeho zastavení probíhá samovolně dole pod svahem nebo v ochranné síti.

Zorbing fotbal

Teď, když už víte co je to Zorbing, nepřekvapí vás, co se všechno dá v nafukovacích koulích dělat. Zorbing fotbal se hraje podobně jako klasický fotbal, pouze jsou hráči oblečeni v nafouknuté bulině. Kromě vstřeleného gólu tak můžete oslavit třeba i „odpinknutí“ spoluhráče za „lajnu“. 🙂

Tipy na úkoly pro nevěstu pro rozlučku se svobodou

Rozlučka se svobodou může v rámci společného večera, nebo už od odpoledne, obsahovat několik úkolů pro nevěstu. Připravují je družičky a nevěsta by je měla do půlnoci splnit. Dejte pozor na to, aby úkoly nebyly nevěstě nepříjemné a optimálně, aby jejich „společenská obtížnost“ korespondovala s předpokládanou hladinou alkoholu v krvi. 🙂

Úkoly pro nevěstu na rozlučku se svobodou

 1. Během určitého času od některého z hostů získat kondom (nepoužitý!). 🙂
 2. Potykat si s někým z personálu.
 3. Pozvat nějakého chlapa na baru na panáka.
 4. Přemluvit barmana aby jí namíchal drink zdarma.
 5. Zakřičet na celou diskotéku: Miluji [doplní jméno ženicha] a budu si ho brát.
 6. Někomu na ulici v centru města prodat nějakou cetku (starý klíč, sponku, hračku, hrníček).
 7. Sehnat pro kamarádku telefonní číslo na hezkého muže.
 8. Přesvědčit nějakého muže, aby si sundal tričko.
 9. Zatančit si s plešatým mužem.
 10. Nechat se vyfotit s partou chlapů.
 11. Objednat si drink beze slov.
 12. Vyfotit se s policistou/kuchařem/nádražákem/autobusákem.

Pamatujte, že ať zvolíte jakoukoliv náplň loučení se svobodou, to nejdůležitější je se do ničeho nenutit a uvolněně užít akci s partou přátel!

Ohodnoťte článek

Jedna hvězdičkaDvě hvězdičkyTři hvězdičkyČtyři hvězdičkyPět hvězdiček
125 hodnocení, průměr: 3,62 z 5

Ukládání...

Líbil se Vám článek? Podělte se o něj s přáteli a známými.

Komentáře